Sosyal Medya

HAKKIMIZDA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

Şirketimiz; Bilgisayar ve Bilgisayar Malzemeleri ile Oto Ses ve Görüntü Sistemleri ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Şirketimiz; 2002 yılından itibaren Bilgisayar sektöründe, 2008 yılından itibaren de Oto Ses ve Görüntü Sistemleri sektöründe İthalat İhracat ve Dahili Ticaret faaliyeti yürütmektedir.

Bilgisayar alanında dünya çapında tanınmış markaların yanı sıra Flower, Poges ve Blueway markalarıyla toptan satış yapmaktadır. Kurumsal Firmaların ve Devlet Kurumlarının her türlü Bilgisayar ve Donanım ihtiyacını profesyonel ekip ile etikin ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Oto Ses ve Görüntü Sistemleri sektöründe de Pioneer, Jbl ve kuruluşlarımız olan Raymax, Raymos ve Raybass markalarıyla faaliyet göstermektedir.   

   

VİZYONUMUZ

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden bilgi birikimimizi ve tecrübemizi teknoloji ile birleştirerek sizlere sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizde fark yaratarak imajımızı ve pazar payımızı geliştirmek.

 

MİSYONUMUZ

Hızla gelişen ve değişen teknolojide iş ortaklarımızın her türlü taleplerini, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik şekilde karşılamak, yeni fırsatlar yaratmak, çözüm odaklı ürün ve hizmet sağlamaktır.